Óvodai Ballagás 2013.

"Kedves örökmozgó kis Ficánkák, és dalos kedvű kis Micimackók!

Az óvó nénik, az előbbb nyakatokba akasztották a ballagó tarisznyát. Fogadjátok tőlünk sok szeretettel. A tarisznyába apró jelképeket helyeztünk el: egy kis hamuba sült pogácsát, egy csipet sót, egy képet óvodánkról, hogy ide bármikor visszajöhettek, s egy szerencsepénzt, ami reméljük mindig szerencsét fog hozni és sok-sok szeretetet. Ha kinyitjátok a tarisznyát nem fogjátok látni, de reméljük, hogy a kicsi szívetekben még sokáig érezni fogjátok

Gyorsan elrepültek az óvodás évek. Szárnyaink alatt cseperedtetek, s reméljük értékes, szép emlékekkel engedhetünk útnak benneteket."

(részlet Hmíró Ági néni ballagási búcsúztatójából)

Méhecskék a játszóházban

Április 18-án reggel 9 órakor megtelt egy busz a Méhecske csoport picinyeivel és szüleikkel.

Étkezési térítési díjak befizetése

Értesítjük a kedves Szülőket, hogy az étkezési térítési díjakat minden hónap 10. munkanapjáig lehet befizetni.

Farsang témahét

Az idei farsang témahét február 18-án, hétfőn kezdődik és péntekig tart.

Pillanatképek a tavalyi farsang témahétről

Elindultunk!

Kedves táborfalvi Szülők!

Elindult az óvodánk önálló honlapja, ahol az aktuális információk, hírek mellett sok érdekességet olvashatnak, a galériában rengeteg képet nézegethetnek majd. Az oldalra folyamatosan töltjük fel a régebbi fotókat, gyermekeik legszebb pillanatait.

Kalandozzanak nálunk egy kicsit, és ismerkedjen meg óvodánkkal, óvodásaink életével, nevelési céljainkkal, mindennapjainkkal!

· Legújabb tag: RaquelForman8