Köszöntő
Tisztelettel és szeretettel köszöntök minden kedves ismerős és ismeretlen látogatót, aki véletlenül vagy akarattal talált rá óvodánk honlapjára és érdeklődik intézményünk iránt.
A honlapunkon barangolva betekintést nyerhet óvodánk mindennapi életébe, megismerheti nevelőmunkánk értékeit, friss és fontos információkat kaphatnak működésünkkel kapcsolatban.

Bízom benne, hogy megnyerve tetszésüket, a későbbiekben vissza - vissza térnek hozzánk.

Jó böngészést kívánok!
Jótékonysági bál

Álláshirdetés

Óvodai beíratkozás a 2017/2018-as nevelési évre

Táborfalva Nagyközség Önkormányzat részéről tájékoztatom a Tisztelt Szülőket, hogy Táborfalva Nagyközség Önkormányzata által fenntartott Napraforgó Óvodában a gyermekeket a

2017/2018-os nevelési évre 2017. május 02. 03. napján (keddtől-szerdáig)
08.00 - 17.00 óra között lehet beíratni.

Felhívom a Tisztelt Szülők figyelmét, hogy a 2011. évi CXC. tv. a nemzeti köznevelésről 8. § (2) bekezdése szerint,
A gyermek abban az évben, amelynek augusztus 31. napjáig a harmadik életévét betölti, a nevelési év kezdő napjától (2017. szeptember 01.) napi négy órát köteles óvodai nevelésben részt venni.
A szülő, amennyiben gyermeke az óvodakötelezettségét külföldön teljesíti, köteles arról a beiratkozás idejének utolsó határnapját követő tizenöt napon belül, írásban értesíteni a gyermek lakóhelye, annak hiányában a tartózkodási helye szerinti illetékes jegyzőt.

A 2017/2018-os nevelési évben az óvodába felvehető az a gyermek, aki

• a 3. életévét betöltötte,
  • a 3. életévét a felvételtől számított fél éven belül betölti, feltéve, hogy minden, a településen lakóhellyel, ennek hiányában tartózkodási hellyel rendelkező három éves, és annál idősebb korú gyermek óvodai felvételi kérelme teljesíthető.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy az év közbeni felvételi igényeket (azokra a gyermekekre vonatkozik, akik 2017. augusztus 31.-e után töltik be a 3. életévüket) is a fenti időpontban szíveskedjenek jelezni az óvodában.

• a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót és lakcímet igazoló hatósági igazolványt (a gyermek lakcím kártyáját),

Elsősorban a gyermeket abba az óvodába kell beíratni, melynek a körzetében lakik, vagy ahol szülője dolgozik, jelen esetben a mi óvodánk körzethatára Táborfalva Nagyközség területe. Amennyiben a férőhelyek száma lehetővé teszik, más körzetben élő gyermekeket is fogadunk.

Ha a jelentkezők száma meghaladja a felvehető gyermekek számát, az óvoda fenntartója bizottságot szervez, amely javaslatot tesz a felvételre.

Az óvodavezető az óvoda felvétel tárgyában meghozott döntésről, a beiratkozás utolsó napjától számított 21. napon, legkésőbb 2017. május 24.-ig írásban értesíti a szülőt. A döntésről, amennyiben a szülő, az óvodai beiratkozás napján - az elektronikus elérhetőségének megadásával- kérte, az óvoda vezetője elektronikus úton értesítést küld.
Az óvodavezető a gyermek óvodai felvételéről hozott döntése elleni kérelem tekintetében, a fenntartó nevében, a jegyző jár el és hoz másodfokú döntést.

Kérem, a fentiekben meghatározott időpontokban gondoskodjanak gyermekük óvodába történő beíratásáról!

Helyettesítő dajka munkakör

Farsangi bál 2017

Karécsonyi szünet

Álláshirdetás

Felhívás óvodapedagógus munkakörre

A Táborfalvi Napraforgó Óvoda vezetője felvételt hirdet, óvodapedagógus munkakörre.
 2016. szeptember 1-től.
Pályázat beadásának határideje: 2016. július 24.

Pályázati feltételek:
Felsőfokú óvodapedagógusi végzettség
3 év szakmai gyakorlat
büntetlen előélet

Előny:

Nyelv és beszédfejlesztő végzettség

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. július 29.

A pályázati kiírással kapcsolatban további információt az óvoda vezetője nyújt, az alábbi telefonszámokon:
06-29/382-008
06-70/501-0467